SUITE

SUITE

6 persona Banjo Kuzhina dhe darka Tarracë me pamje nga deti

PESRSHKRIMI I SUITES

Suita është një apartament autonom prej 70 sq.m. metra me dy dhoma gjumi dhe një dhomë të madhe të ndenjes, kuzhinë dhe dhomë ngrënie plotësisht të organizuar për 6 persona. Ngjyra mbizotëruese është e bardha, mobiljet e thjeshta dhe tarraca e madhe private me pamje mahnitëse të detit.

PERFITIMET

Shtretër të rehatshëm & dhomë të gjallë

Dizajn unik

Kopsht me pemë

Parking

Afër mjeteve të transportit

Pamje unike

Kondicioner

Banjo

Tharese flokesh

TV

Kuzhina dhe darka

Tarracë me pamje nga deti

internet Wifi

Shërbimi i pastrimit

Tako PARGA - VIDEO

A të pëlqen? Na dërgoni mesazhin tuaj!