apartamente

APARTAMENTE

4 persona banjo Kuzhina dhe darka 2 Verandat

PESRSHKRIMI I BANESAVE

Katër apartamente të bollshme me dy dhoma janë të vendosura në katin e parë me një kapacitet deri në 4 persona. Kuzhina dhe dhoma e ngrënies e organizuar plotësisht, dhoma e ndenjes dhe banjo e bukur e rehatshme e bëjnë qëndrimin tuaj të këndshëm. Ngjyra të bukura të ngrohta, shtretër tradicionalë hekuri, mobilje të thjeshta prej druri dhe dy tarraca me pamje të mrekullueshme për secilin apartament plotësojnë këtë propozim për një pushim të mrekullueshëm.

Apartament 1

Apartament 2

Apartament 3

Apartament 4

Palm Studio 1

Palm Studio 2

Palm Tree 1

Palm Tree 2

PERFITIMET

Shtretër të rehatshëm & dhomë të gjallë

Dizajn unik

Kopsht me pemë

Parking

Afër mjeteve të transportit

Pamje unike

Kondicioner

banjo

Tharese flokesh

TV

Kuzhina dhe darka

Veranda

internet Wifi

Shërbimi i pastrimit

Tako PARGA - VIDEO

A të pëlqen? Na dërgoni mesazhin tuaj!