Shtëpi

  • PARGADISE APARTS

    Një parajsë buzë detit

  • Mikpritja e paprecedentë

    Me luksin që meritoni

  • BUKURIA takohet me traditën

    Në Pargën magjepsëse

Mirësevini në Parga

Pargadise aparts është e vendosur në Parga, 80 metra nga plazhi i famshëm i Valtos, ka hapësira luksoze të rehatshme dhe një atmosferë të këndshme në një vend idilik me parkim të bollshëm. Apartamente të rehatshme me ajër të kondicionuar, ju lejojnë të shijoni pushimet tuaja në një nga pjesët më të bukura të vendit. Të gjithë kanë TV plazma, kuzhinë, frigorifer, ajër të kondicionuar, dhomë të gjallë, tarracë të rehatshme dhe pamje të mrekullueshme të detit.

Një parajsë e vogël buzë detit

Me një ndjenjë të fortë të parajsës, palmat dhe lëndinat që rrethojnë Pargadise i japin një prekje tjetër pushimeve tuaja. Plazhi i famshëm i kënetës ndodhet pranë kompleksit. Rëra e artë, ujërat e pastër bruz, sportet ujore do të zbukurojnë dhe gjallërojnë plotësisht pushimet tuaja. Ndër hotelet në Parga Pargadise do të jetë e paharrueshme.

APARTAMENTE & Suita

Zgjidhni midis apartamenteve dhe apartamenteve tona dhe shikoni më shumë informacion.

Deri në 4

mysafirë

apartamente

Për akomodim të rehatshëm deri në 4 persona

Deri në 6

mysafirë

SUITE

Për komoditet dhe luks deri në 6 persona

Mikpritja e paprecedentë në PARGA

Shijoni blunë e detit Jon në Pargën magjepsëse dhe ndjeni mikpritjen e pashembullt të zonës dhe hotelit tonë.

PLAZHET MAGJIKE

Vendndodhja është e famshme dhe unike, me bukuri natyrore dhe natyrisht magjinë e detit me plazhet e saj blu të thella. Përveç kësaj, ajo është një bazë ideale për largime dhe eksplorime të shkurtra.

Vlerësimet e vizitorëve

Vendndodhja është shumë afër plazhit, 3 minuta më këmbë. Kopshti është i bukur. Banesa pastrohej çdo ditë. Ishte një zgjedhje e shkëlqyer për pushimet tona në Parga.
Helena
Vendndodhje dhe apartamente të mahnitshme, ndoshta kopshti më i mirë që kam parë në Parga. Dhoma shumë të pastra dhe Apostolis është një mikpritës miqësor dhe i dobishëm
Dominik B.

Tako PARGA - SHIKONI VIDEO

Dëshironi të bëni një rezervim? Na dërgoni mesazhin tuaj!